pátek 23. srpna 2013

Srpnový Ladybox

Tak i já se do blogového světa přidávám s trošku drsnější recenzí nového Ladyboxu. Bohužel jsem propásla červencovou nabitou kolekci Just married, předtím jsem objednávala Senzabox, tak jsem se rozhodla, že po spojení těchto dvou krabiček a ještě když slaví Ladybox své první narozeniny, vyzkouším co se mi nabídne. A musím říct, že za 319,- jsem docela zklamaná. Není to ale ani tak o ceně, která nakonec když prostudujete ceny jednotlivých výrobků je více než jednou tak vyšší. Je to spíše o výběru, který mi tentokrát opravdu nesedl.
To nejlepší na krabičce byl její obal. S mamkou jsme už od rána vyhlížely poštu, moc jsme se těšily, krabička vskutku nádherná.
Po otevření ale následovalo mírné rozčarování. Produkty jsem v růžových pilinkách musela hledat, což se mi v předchozích dvou balíčcích opravdu nikdy nestalo.
V mé krabičce čekalo máslo na rty (vlevo dole) s příjemnou vůni v červeném odstínu. Už jsem ho zkoušela na rty a je příjemné, ale vzhledem k tomu, že z předchozí krabičky mám úžasný banánový lesk na rty, tak neoslnilo, neurazilo.
Jako další čekala pasta na zuby, prý narozeninový dárek od značky Marvis. Zezačátku jsem si na tubičce nepřečetla, co to je a přičichla. Mamka měla jasnou diagnózu: "Takhle po mentolu smrdí všichni důchodci." Před  chvílí jsem si s pastou vyčistila zuby a nepřijde mi "strong mint", jak udává obal, ale "brutus mint". V pondělí odlítám na dovolenou, tak si ji vemu, alespoň ji spotřebuju.
Další lak na nehty v lila barvě. No vzhledem k tomu, že v balíčku před dvěma měsíci byl lak se třpytkami, který mě naprosto oslnil, můžu říct to samé, co o máslu na rty. Neurazilo, ale taky nejsem oslněna.
Dále balíček obsahoval šampon a kondicionér od značky Pure Fiji, kterou jsem doposud neznala. Já jsem v balíčku obdržela kokosovou verzi, s vůní jsem spokojena, rozhodně vyzkouším. Balíčky jsou tak malé, že na moje vlasy to vystačí tak na jeden týden.
Poslední produkt byl uvolňující mátový gel. Ten jsem před chvilkou zkoušela a příjemné překvapení. Krásně chladí a uvolňuje unavené nohy. Přestože první pocit jsem z něj měla, jestli se ke mě omylem nedostal s nějakého "seniorboxu", je to jedna z věcí, kterou nakonec opravdu využiju.
Na závěr jsem v hoblinkách dohledala dva vzorečky, olej a mléko na vlasy.
Suma sumárum, za ty peníze mi to nestálo. Sama od sebe bych si asi ani jednu věc nevybrala. Budu se snažit využít, co to jde všechno, ale výběr mě tam tak trochu zklamal. S březnem a červnem, kdy jsem objednala naposledy se to opravdu nedá srovnávat, to musíte uznat sami.
Ale každému vyhovuje něco jiného a o tom překvapení to taky je. Nemusí být vždy pozitivní. Zas si teď dám chvilku oddech a počkám na nějakou nabušenou edici, třeba tu zimní :)

8 komentářů:

 1. Tak mně krabička ještě nedorazila, protože jsem pryč, ale po náhodném přečtení některých komentářů jsem si řekla, že se teda podívám, co obsahuje. No, jsem zvědavá, co za varianty těch výrobků "buď a nebo" mi zabalili..

  OdpovědětVymazat
 2. Vidíš, já jsem docela spokojená. Pasta už proběhla, všechnu vlasovou kosmetiku vítám - ať je malá nebo velká, ten gel na nohy - první dojem jako tvůj, čiliže "senioři žijou", jsem nakonec taky uznala jako dobrou věc a lak na nehty mám takovej lososovej. Vzhledem k tomu, že chodím na gelovky, tak zůstane na nohy, na zimní období asi. Na léto jednoznačně výraznej! No a máslo mám takový vínový, moc fajn na rtech, jen kvůli právě gelovkám budu muset používat štěteček. Tudíž ve finále za mě OK. S objednáváním pokračuju, říkám si, že jedno překvápko měsíčně za třista se dá ještě ustát ;-)

  OdpovědětVymazat
 3. Hodně jsi mě s Petinkou navnadila, že bych to zkusila taky, až doplácám všechno, co mám z Avonu, ale obě mě tak trochu táhnete spíš k tomu Senzaboxu. :) Tak uvidíme příští rok. :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Adí, oni se spojili, už je jen jeden... zůstalo logo senzaboxu a přejmenovalo se to na Ladybox... taky jsem mela senzabox radši...

   Vymazat
  2. Sakra, tak to jsem něco prošvihla. :D Tak si počkám, až nějakou kolekci vychválíte a zkusím to. :)

   Vymazat
 4. vidíš, a to jsem si říkala, že si tenhle "výroční" objednám... tak ještě, že jsem to neudělala... už tam měli rozhodně i lepší a zajímavější výrobky :)

  OdpovědětVymazat
 5. Můj první Ladybox - čekala jsem trochu víc... I když moje krabička byla trochu jiná. Recenze na
  www.marketavolfova.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Nevypadá to úplně špatně, ale ani nic, co bych nutně musela mít.

  OdpovědětVymazat